Nadal przecież kocha!

http://www.wyslijkwiaty.com/urodziny-c-139.html

Po to właśnie, przez jakiegoś mężczyznę została wymyślona kwiaciarnia internetowa.

Pomysł w swej prostocie genialny, musiał być efektem opisanych wcześniej doświadczeń. Na pewno, na taki pomysł nie wpadła kobieta, bo jak wiadomo, to potrzeba jest matką wynalazku, a nie wyobrażam sobie kobiety, która w ten sposób musi błagać o wybaczenie.

Jakie możliwości daje skorzystanie z takiej usługi, jaką oferuje kwiaciarnia internetowa? Otóż daje same korzyści.

Po pierwsze na pierwszy ogień idzie posłaniec, który ma szansę uniknąć słusznego gniewu i spotkania na przykład z wałkiem do ciasta, bo przecież to nie jego wina, że zleceniodawca zabalował… Główny winowajca unika pojawienia się w polu rażenia w krytycznym momencie, gdy furia bulgoce jeszcze w falującej piersi ukochanej.

Po drugie, jak wiadomo, kwiaty nastrajają pozytywnie obdarowaną osobę, są znakiem, że darczyńca jest skruszony, wie, że zawinił, chce błagać o wybaczenie. Są okazaniem szacunku, miłości, same w sobie są prośbą o wybaczenie. Można je dodatkowo zaopatrzyć w odpowiednio błagalny liścik.

Po trzecie, owe błaganie odbywa się niejako publicznie, jego świadkiem jest posłaniec wręczający kwiaty. Przeprosiny takie są zatem ważniejsze, mają większą moc, niż te przeprosiny, które odbywają się sam na sam, bez świadków.

Poczta kwiatowa to doskonały wynalazek, który zapewne uratował już nie jeden związek, a być może nawet nie jedno życie… Prawdopodobnie dlatego firmy tego typu rosną jak grzyby po deszczu i cieszą się coraz większą popularnością. Nie należy jednak przesadzać z częstotliwością wykorzystania kwiaciarni jako instrumentu do przepraszania, bo może przestać działać. Lepiej czasem przesłać też bukiet bez powodu, żeby powiedzieć : „nadal kocham”

0 Komentarzy

Komentarze zostały wyłączone.